Nowy Rok Bieży!

„Nie wyście mnie wybrali

lecz Ja wybrałem was

abyście szli i owoc przynosili.”

Za miniony rok dziękujemy Ci Księże Henryku za prowadzenie łodzi naszej parafii. Zdarzały się burze, ale dzięki Twojej mądrości, roztropności i głębokiej wierze nie zatonęła, ona płynie dalej. Drogi Księże, tak rzadko dziękowaliśmy Ci za Twoją posługę – za modlitwy w intencji całej parafii, za życzliwość dla wszystkich, za wspieranie wszystkich grup formacyjnych, za to, że otaczałeś troskliwą opieką i pomocą każdego, kto o tę pomoc poprosił. A nade wszystko dziękujemy za to, że w każdej wolnej chwili czekałeś na nas w konfesjonale, by prostować nasze często pogmatwane drogi życia i prowadzić nas do Miłosierdzia Jezusa Chrystusa. Dziękujemy za wszystkie sakramenty i błogosławieństwa, których udzieliły nam Twoje Kapłańskie dłonie. Dziękujemy również za wszystkie dokonania w trosce o kościół materialny, za wszelki prace, które upiększają naszą świątynię i jej otoczenie.

Nie zawsze byliśmy wdzięczni, czasami dostarczaliśmy Ci gorzkich chwil. Dzisiaj z serca prosimy, byś wybaczył nam przykrości, jakie przeżywałeś z naszego powodu. Chcemy Cię zapewnić, że w bardzo wielu sercach Twoich parafian jest dużo wdzięczności i ciepła dla Twojej Osoby. Dziękujemy Ci za wielkie dobro, jakie zbudowałeś w nas i dla naszej świątyni, życzymy Ci w Nowym Roku 2019 zdrowia, spokoju, obfitych łask od Boga w Trójcy Święte Jedynego  opieki  Matki Bożej.

Wdzięczni Parafianie